Клуб АПЛ повторив незвичне досягнення Челсі

Астон Вілла познущалась над Шеффілдом у першому таймі їхнього поєдинку.
3 лютого, 20:28

У рамках 23 туру чемпіонату Англії Астон Вілла на чужому полі зустрічається з Шеффілд Юнайтед.

За перші 30 хвилин гості відправили у ворота господарів чотири м'яча, що допомогло їм повторити досягнення лондонського Челсі.

Колектив Унаї Емері став першим з 2011 року клубом, який забив чотири голи в першому таймі матчу АПЛ. Матч між Болтоном та  Челсі, який був попереднім завершився  у підсумку з рахунком 1:5 на користь "синіх". Тоді за них забивали Френк Лемпард та Даніель Старрідж, а за "мандрівників" відзначився Дедрік Бойата.

Зазначимо, що у матчі Шеффілд Юнайтед - Астон Вілла на момент написання новини триває перерва. Рахунок - 0:4 на користь "вілланів".

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Астон Вілла