Челсі - Вулвергемптон: огляд та результат матчу чемпіонату Англії

Цього разу "вовки" змогли забити 4, а не пропустити.
4 лютого, 18:09
Михайло Мудрик / Getty Images

У рамках 23-го туру чемпіонату Англії Челсі на своєму полі зустрівся з Вулвергемптоном.

"Сині" відкрили рахунок у матчі, але далі у їхньому виконанні глядачі побачили суцільний жах, а не гру.

Вже через 3 хвилини після голу Коула Палмера рахунок зрівняв Матеус Кунья. Гравці Вулвергемптона розпочали свою контратаку після жахливої помилки Мойзеса Кайседо, а бразилець, який відзначився голом був абсолютно один на порозі штрафного майданчика, у той час, як його партнера, що віддав ассист, оточувало 4 гравці лондонців.

До кінця першої половини гри колектив Маурісіо Почеттіно забив ще раз, але цього разу гол був у їхні власні ворота. Не пощастило Акселю ДІсасі, від якого м'яч відрикошетив після удару Райана Аїт-Нурі.

Третій гол організували вже згадані Аїт-Нурі та Кунья. Марокканець пронісся по флангу та відпасував на бразильця, який скористався тим, що захисники Челсі не контролювали простір за своїми спинами та легко переправив м'яч у ворота Джордже Петровіч.

Забили "вовки" й четвертий м'яч у цьому матчі. Його автором знову став Кунья, форвард цього разу реалізував пенальті.

Зазначимо, що на 72-й хвилині на полі з'явився Михайло Мудрик. На момент виходу українця рахунок був 1:3, у пропущенному голі вини українця не було, а от організувати забитий м'яч він зумів, адже віддав асист на Тьяго Сілву з подачі углового.

У Челсі було вдосталь часу, щоб забити хоча б ще один після другого взяття воріт, адже суддя додав 10 хвилин, але цього не сталось, тому, після фінального свистка рахунок на табло був 2:4 на користь гостей.