Клопп: Ми можемо визнати, що Арсенал заслужив перемогти

Німецький спеціалист прокоментував поєдинок проти Арсеналу.
4 лютого, 22:19
Юрген Клопп / Getty Images

У рамках центрального матчу 23-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль програв Арсеналу з рахунком 3:1.

Керманич мерсисайдців Юрген Клопп поділився думками про матч, заявивши, що їх суперник був кращим у поєдинку, що минув.

"Загалом ми можемо визнати, що Арсенал заслужив на три очки. Обставини були трохи дивними. Наш гол був схожим на той, що ми забили їм у Кубку. У кубковій грі ми мали ще більше шансів.

Ми забили гол перед перервою, не завдавши жодного удару в площину воріт, тому побачити гол — трохи дивно.

Сьогодні нам довелося адаптуватись у багатьох моментах. Ми знайшли свою гру, у нас були навіси та ситуації, коли рахунок був близьким, а потім був другий тайм.

Арсенал забивав голи і був багато в чому кращий за нас. Ми повинні грати у найкращий футбол, це зрозуміло", -заявив німецький спеціаліст.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Арсенал Юрген Клопп