Інтер - Ювентус: огляд та результат матчу чемпіонату Італії

"Нерадзуррі" мають подякувати Федеріко Гатті за те, що той створив їм чудові умови в боротьбі за Скудетто.
4 лютого, 23:46
Федеріко Гатті

У рамках 23-го туру чемпіонату Італії Інтер зустрівся з Ювентусом.

"Нерадзуррі" на правах господаря більш розкуто почували себе в атаці і це дозволили їм створити небезпечну нагоду на 18-й хвилині. ДіМарко замикав простріл з правого флангу від Павара, але переправити м'яч у ворота не зумів.

Через декілька хвилин у ролі ассистента міг виступити вже сам Федеріко, але свою нагоду після пасу від італійця змарнував інший француз, що виступає за Інтер, а саме Маркус Тюрам.

Підопічні Сімоне Індзагі намагались забити самі, але допомогли їм у цьому їхні суперники, а конкретно кажучи, Федеріко Гатті, який випадково переправив м'яч у свої ворота.

У другому таймі в обох команд були шанси, але не було голів, зокрема, той же Гатті міг зрівнювати рахунок, а через дві хвилини Ніколо Барелла подвоювати перевагу своєї команди, проте ні того, ні іншого не сталося.

Таким чином, Інтер переміг з рахунком 1:0 та тепер випереджає Ювентус на 4 очка, маючи матч в запасі.