Аллегрі: Завжди знав, що Інтер - фаворит на скудетто

Італієць гідно оцінив гру "нерадзуррі".
5 лютого, 09:49
Массіміліано Аллегрі / Getty Images

Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі поділився думкою про поразку в матчі проти Інтера (0:1).

"Ми розуміли, що очікується важкий матч. Перший тайм вийшов загалом рівним, збалансованим - вони забили гол, а ми не використали момент, який був у Влаховича.

Після перерви гра розкрилася, і за цим було цікаво спостерігати, бо Інтер небезпечний, коли біжить у контратаки. Ми повинні додавати, ставати кращими, але можу подякувати гравцям за те, що вони зробили, що могли.

Ми не очікували, що опинимося в такому становищі у червні, оскільки Інтер та Ювентус провели дуже різні сезони".

"Ми раді тому, що у нас все добре, і злимося через цю поразку, але я завжди казав, що Інтер є фаворитом на скудетто, і я дотримуюсь цієї думки.

Якщо нам вдасться виграти кілька ігор і залишитися поряд із ними – це добре. Мілан теж має шанси, і несподіванки завжди можливі", – наводить слова Аллегрі Sky Sports.

Нагадаємо, у турнірній таблиці Серії А Ювентус відстає від Інтера на чотири очки, займаючи другий рядок.