Рома - Кальярі 4:0: огляд матчу та результат гри 05.02.2024

Завдяки переможній серії "джаллороссі" застрибнули в єврокубкову зону.
5 лютого, 23:48
Рома / Getty Images

У понеділок, 5 лютого, у Римі на Стадіо Олімпіко програму 23-го туру італійської Серії А закривали Рома та Кальярі.

Для Данінле Де Россі ця гра стала третьою офіційною на чолі "вовків". І якщо у попередніх випадках його команда не без проблем перемагала з однаковим рахунком 2:1 (навіть у товариському матчі з Аль-Шабабом була перемога 2:1), то цього разу все було набагато краще.

Багато в чому це було пов'язано з рівнем суперника, адже до Риму завітав Кальярі, який веде боротьбу за виживання. І команда Клаудіо Раньєрі нічого не змогла протиставити своєму більш висококласному опоненту.

Вже на другій хвилині капітан Роми Лоренцо Пеллегріні вивів свою команду вперед, першим зорієнтувавшись у штрафному майданчику під час подачі з кутового.

Джерело: Getty Images

Через 20 хвилин Пеллегріні виступив у ролі асистента Пауло Дібали. Аргентинець же оформив дубль на старті другого тайму, реалізувавши пенальті. Дуже швидко було встановлено остаточний рахунок зустрічі, коли Дін Хейсен головою замкнув подачу з кутового.

Єдиним розчаруванням для фанатів "джаллороссі" стала травма Анхеліньо, який вперше вийшов на поле у ​​футболці Роми.

За рахунок перемоги Рома піднялася на п'яту сходинку таблиці чемпіонату Італії, заробивши вже 38 очок. Кальярі ж опустився на 18 місце, маючи 18 балів.