Гол Роналду допоміг Ан-Насру здолати Аль-Фатех

Клуб португальця продовжує боротьбу за чемпіонство.
17 лютого, 21:10
Кріштіану Роналду  / Getty Images
Кріштіану Роналду / Getty Images

У суботу, 17 лютого, в рамках 20 туру чемпіонату Саудівської Аравії Ан-Наср приймав Аль-Фатех. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

На 17-й хвилині гри форвард Кріштіану Роналду вивів свою команду вперед, проте в середині тайму гості все ж таки змогли відновити паритет.

У другій половині гри Отавіу своїм влучним ударом відновив лідерство своєї команди, а, як виявилося пізніше, цей забитий м'яч став переможним.

Таким чином, після 20 турів місцевого чемпіонату Ан-Наср займає другий рядок, набравши 49 балів.