Сельта - Барселона 1:2 огляд матчу та результат гри 17.02.2024

Каталонці продовжують чергувати успіхи та провали.
17 лютого, 21:35
Сельта - Барселона  / Getty Images
Сельта - Барселона / Getty Images

У суботу, 17 лютого, в рамках 25 туру Ла Ліги Сельта приймала Барселону. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Каталонці вийшли вперед завдяки зусиллям форварда Роберта Левандовські наприкінці першого тайму. Поляк відзначився на 45 хвилині.

У свою чергу господарі також не стояли осторонь, поновивши паритет уже на старті другої половини гри. Героєм для Сельти став їхній лідер Яго Аспас.

У частину гри, що залишилася, каталонці просто нічого не змогли зробити з міцною обороною суперника, через що гра так і завершилася б внічию, якби пенальті, призначений наприкінці.

Роберт Левандовські зголосився рятувати становище своєї команди та промазав. Однак суддя попросив перебити удар і цього разу поляк був точний.