Емполі - Фіорентина: огляд та результат матчу чемпіонату Італії

"Адзуррі" здобули нічию завдяки голу свого зимового новачка.
18 лютого, 18:03
Емполі / Getty Images

У рамках 25-го туру чемпіонату Італії Емполі на власному полі зустрівся з ФІорентиною.

Для "адзуррі" поєдинок розпочався не дуже вдало, бо уже на першій же хвилині матчу Емануель Г'ясі отримав жовту картку за грубий фол.

Ще до перерви гості змогли вийти вперед. На 29-й хвилині відзначився Лукас Бельтран з передачі Роландо Мандрагори.

До початку другого тайму наставник господарів Давіде Нікола вирішив зробити тактичні зміни, випустивши на поле зимового новачка Емполі Мбайе Ньянга, для якого цей матч став лише другим в футболці нової команди.

29-річний сенегалець віддячив своєму тренеру за довіру вже через 10 хвилин, зрівнявши рахунок з пенальті та записавши на свій рахунок вже третю гольову дію в двох іграх.

До кінця матчу обидва колектива демонстрували, що в цій зустрічі вони грають на одному рівні і все закінчилося закономірною нічиєю з рахунком 1:1.

Що стосується українського хавбека Віктора Коваленка, то він увесь поєдинок просидів на лаві запасних.