Барселона - Гетафе 4:0 огляд матчу та результат гри 24.02.2024

Каталонці без проблем розправилися із суперниками.
24 лютого, 19:25
ФК Барселона  / Getty Images
ФК Барселона / Getty Images

У суботу, 24 лютого, в рамках 26 туру Ла Лігр Барселона приймала Гетафе. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:0.

Каталонці в першому таймі змогли забити лише один раз. Вінгер Рафінья вивів свою команду вперед на 20 хвилині гри.

У другій половині матчу Жоау Фелікс, Френкі де Йонг та Фермін Лопес також відзначилися голами, довівши підсумковий рахунок до розгромного.

Таким чином, після 26 турів Ла Ліги Барселона посідає друге місце з 57-ма очками, а Гетафе йде десятим, набравши 34 бали.