Арсенал - Ньюкасл 4:1: огляд матчу та результат гри 24.02.2024

Лондонці без проблем розправилися із "сороками".
25 лютого, 00:06
ФК Арсенал  / Getty Images
ФК Арсенал / Getty Images

У суботу, 24 лютого, в рамках 26 туру АПЛ Арсенал приймав Ньюкасл. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:1.

Лондонці розпочали свій шлях до перемоги вже на 18-й хвилині. Автогол відзначився Свен Ботман, а далі Кай Гавертц вже через деякий час подвоїв перевагу своєї команди.

У середині другого тайму Букайо Сака та Якуб Ківер довели рахунок до непристойного, що досить пізно змусило гостей кинутися в атаку.

Наприкінці зустрічі Джо Віллок відзначився голом престижу для своєї команди.

Зазначимо, український захисник Арсеналу Олександр Зінченко пропускав цю гру через травму.