Президент Металіста 1925 висловився про довгострокові завдання клубу
![Володимир Носов / Металлист 1925 Володимир Носов / Металлист 1925](https://isport.ua/i/74/65/08/4/7465084/image_main/9c5725d68b47410717cb01ee0ca93946-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
Президент харківського Металіста 1925 Володимир Носов поділився планами на майбутнє клубу.
За словами Носова, головне завдання - це виховання нових Луніних, Шевченків і Ребрових.
"Я не прихильник стратегії Реал Мадриду, який купував всіх найпотужніших і найдорожчих гравців. Ми можемо знайти інвестиції та залучити велику кількість партнерів, але чи принесе це результат? Думаю, що ні. На мою думку, результат залежить від праці команди безпосередньо. Особисто я велику увагу приділяю розвитку молодих футболістів та створенню комфортних умов для співпраці.
У нас є дві ключові ідеї: перше — розвивати молодь в Україні, запалювати нові зірки, і друге — робити так, щоб вони хотіли залишатися в нашій країні. Для мене цілком логічно, що необхідно підтримувати та інвестувати в українську молодь. Ми маємо це робити, для того, щоб у нас зʼявилися нові Лунін, Шевченко, Ребров. Наприклад, зараз ми плануємо ряд цікавих проєктів з ФК Барселоною, зокрема для дітей в Україні", - сказав українець.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!