Манчестер Сіті знищив Лутон у рамках Кубка Англії завдяки пента-трику Голанда

Норвежець сьогодні використав усі шанси.
27 лютого, 23:55
Ерлінг Голанд / Getty Images

У вівторок, 27 лютого, Лутон Таун приймав удома Манчестер Сіті в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії.

Інтрига в матчі була похована вже до 20-ї хвилини. Голанд забив швидкий гол, а потім на 18-й хвилині подвоїв перевагу "містян". На 40-й хвилині норвежець уже оформив хет-трик і долю матчу було вирішено.

Гарний удар Джордана Кларка під завісу тайму хоч трохи потішив уболівальників на Кенілуорт Роуд, і другий тайм розпочався знову з голу Кларка і навіть здалося, що Лутон може поборотися.

Але так лише здавалося. Голанд забив ще двічі, а останній цвях у кришку труни господарів забив Матео Ковачич. 2-6 і Манчестер Сіті легко проходить до наступного етапу.