Челсі - Лідс 3:2 відео голів і найкращих моментів матчу 28.02.2024

До вашої уваги огляд англійського кубкового поєдинку.
29 лютого, 10:38
Челсі здобув перемогу над Лідсом / Getty Images

У середу, 28 лютого, Челсі в рамках 1/8 фіналу Кубка Англії приймав на своєму полі Лідс, яка нині виступає в Чемпіоншипі.

Команда Маурісіо Почеттіно здобула непросту перемогу з рахунком 3:2, зумівши вирвати позитивний для себе результат на останніх хвилинах зустрічі.

"Сині" пропустили першими, проте змогли відігратися зусиллями Ніколаса Джексона. На перерву ж лондонці пішли, вже ведучи в рахунку завдяки результативному удару Михайла Мудрика на 37-й хвилині.

У другому таймі Лідс зумів вирівняти становище, але гол Конора Галлахера на 90-й хвилині вивів Челсі в чвертьфінал.