Евертон - Вест Гем 1:3: огляд матчу і результат гри 02.03.2024

Команда українця двічі пропустила у компенсований до поєдинку час.
2 березня, 19:04
Евертон програв Вест Гему / Getty Images

У суботу, 2 березня, Евертон у рамках 27-го туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Вест Гем.

Підопічні Шона Дайча вели у рахунку, але під кінець зустрічі не втримали навіть нічийного результату, поступившись 1:3.

"Іриски" перед перервою мали чудову нагоду вийти веред, заробивши пенальті, та Бету ударом з одинадцятиметрової позначки не зумів переграти Альфонса Ареола. У другій половині зустрічі португалець все ж зміг вразити ворота суперника, але гості досить швидко відігралися зусиллями Курта Зума, який замкнув подачу з кутового.

Вирвали перемогу "молотобійці" у компенсований до матчу час, коли спочатку Томаш Соучек на 90+1 хвилині точно пробив у дев'ятку, а незабаром Едсон Альварес поставив крапку у протистоянні.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко традиційно вийшов на гру у стартовому складі та провів на полі весь матч.

Джерело: Getty Images

Наразі Евертон із 25 очками посідає 16-е місце в турнірній таблиці АПЛ. Вест Гем із 42 балами йде на сьомій позиції.