Яремчук обіграв Луніна і забив Реалу після грубої помилки

Форвард "кажанів" виграв у воротаря "вершкових" першу очну українську дуель вечора.
2 березня, 22:49
Роман Яремчук / Getty Images

На Местальї в рамках 27-го туру іспанської Ла Ліги зійшлися Валенсія та Реал.

Роман Яремчук та Андрій Лунін вийшли у стартових складах своїх команд. І їхня перша очна дуель завершилася перемогою форварда.

На 30-й хвилині Дані Карвахаль припустився грубої помилки, віддавши неточну передачу назад. М'яч перехопив Яремчук, який першим дотиком обіграв Луніна, а другим вразив порожні ворота "королівського клубу".

Відео голу Романа Яремчука:

Для Романа Яремчука це взяття воріт стало четвертим у складі Валенсії цього сезону.

Варто зазначити, що це сталося вже за рахунку 1:0 на користь команди Рубена Барахи – за кілька хвилин до цього Уго Дуро ударом головою переграв Луніна, вивівши свою команду вперед.

Раніше стало відомо, що гравець Реала налаштований змінити футбольне громадянство на користь своєї історичної батьківщини.