Атлетіко - Бетіс 2:1: огляд матчу та результат гри 03.03.2024

Мадридський колектив перервав серію невдач.
3 березня, 19:15
Атлетіко - Бетіс / Getty Images

У неділю, 3 березня, в рамках 27 туру Ла Ліги Атлетико приймав Бетіс. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

У першому таймі "матрацники" фактично вирішили питання, хто ж стане тріумфатором у грі. Команда Сімеоне забила на старті матчу та подвоїла перевагу наприкінці.

Джерело: Getty Images

У середині другої половини Вільям Карвалью скоротив відставання до мінімуму, проте Атлетіко без проблем зумів відстояти в обороні необхідний результат.

Зазначимо, що ця перемога перервала серію з трьох матчів без перемог мадридців, а також наблизила команду до трійки лідерів Ла Ліги.