Не день Трубіна: Порту у більшості розтрощив Бенфіку

"Орли" у принциповій грі зазнали гучної поразки.
4 березня, 00:29
Порту - Бенфіка  / Getty Images
Порту - Бенфіка / Getty Images

У неділю, 3 березня, в рамках 24 туру чемпіонату Португалії Порту приймав Бенфіку. Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 5:0.

"Дракони" вже з перших хвилин почали бомбардувати ворота опонента, завдаючи ударів з різних дистанцій, а також виходячи у небезпечні контратаки. Одна з таких пройшла на 20-й хвилині та головний кривдник Шахтаря Галену відзначився голом.

Джерело: Getty Images

Бразилець на 44-й хвилині подвоїв перевагу, а у другій половині гри вже довели справу до розгрому, а після арбітр залишив гостей у меншості.

Вже ближче до кінця гри забив Пепе, а Данні Намасо своїм голом поставив крапку в цій грі, завдавши принизливої ​​поразки Бенфіці Анатолія Трубіна. Українець, до речі, вийшов у стартовому складі.