Шеффілд - Арсенал 0:6: огляд матчу та результат гри 04.03.2024

Зінченко, на жаль, пропустив цей парад голів.
4 березня, 23:56
Кай Гавертц / Getty Images

У понеділок, 4 березня, відбувся матч 27 туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Шеффілд Юнайтед приймав Арсенал. Матч завершився перемогою гостьової команди з рахунком 6:0.

Розгром господарів розпочався вже на шостій хвилині гри. Хавбек Мартін Едегор влучним ударом вивів лондонців уперед. Різниця в силі між колективами була видна неозброєним оком, і "каноніри" кинулися в атаку з великим ентузіазмом, ведучи до 25-ї хвилини вже чотири м'ячі!

ФК Арсенал
ФК Арсенал / Джерело: Getty Images

Шефілд навіть не намагався йти в атаку, адже підопічні Мікеля Артети банально перекрили всі зони, не випускаючи опонентів навіть за центр поля.

У підсумку гольова феєрія тривала до 58-ї хвилини, коли Бен Вайт вбив у ворота господарів шостий гол, на чому лондонці заспокоїлися і в легкому темпі завершили зустріч, не ставши бити рекорд АПЛ по забитих м'ячах.

Зазначимо, у цій грі не зміг взяти участь український захисник Арсеналу Олександр Зінченко, котрий все ще відновлюється після травми.

Статистика матчу Шеффілд Юнайтед - Арсенал 27-го туру АПЛ

Шеффілд - Арсенал 0:6
Голи: Едегор, 5, Богл, 13 автогол, Мартінеллі, 15, Гавертц, 25, Райс, 39, Вайт, 58

Очікувані голи (xG): 0.26 – 2.14
Володіння м'ячем: 19% – 81%
Удари: 4 - 23
Удари у ворота: 0 - 10
Фоли: 9 - 4