У матчі Манчестер Юнайтед - Евертон було встановлено відразу чотири рекорди

"Червоні дияволи" провели дуже успішний поєдинок.
9 березня, 18:15
Манчестер Юнайтед / Getty Images

Манчестер Юнайтед на своєму полі обіграв Евертон із рахунком 2:0 у рамках 28-го туру АПЛ.

Це стало можливим завдяки двом пенальті у першому таймі, які реалізували Бруно Фернандеш та Маркус Решфорд.

Але що важливіше, обидва 11-метрові удари заробив один і той же гравець - Алехандро Гарначо. Як повідомляє Opta, аргентинець став першим гравцем в історії Юнайтед, кому вдалося заробити два пенальті в одному матчі АПЛ.

До того ж, це був перший випадок в історії клубу, коли у першому таймі поєдинку чемпіонату Англії два різні гравці реалізували пенальті.

Більше того, Манчестер Юнайтед завоював свою 41 перемогу над Евертоном в рамках АПЛ, що є абсолютним рекордом турніру - жодна команда не перемагала іншу команду частіше, ніж "червоні дияволи" робили це з "ірисками".

Реалізувавши пенальті на 12-й хвилині, Фернандеш став рекордсменом Манчестер Юнайтед за точними ударами з "позначки". Тепер на рахунку 29-річного португальця 29 забитих голів з 11-метрової позначки.

Хавбек перевершив досягнення Руда ван Ністелроя, який реалізував 28 пенальті у 219 матчах. Бруно витратив на 29 пенальті 222 гри, повідомляє офіційний сайт МЮ.

Нагадаємо, що захисник Евертона Віталій Миколенко опинився у списку гравців збірної України, заявлених на матч проти збірної Боснії та Герцеговини у рамках півфіналу плей-оф відбору на чемпіонат Європи-2024.