Баварія - Майнц 8:1: огляд матчу та результат гри 09.03.2024

Мюнхенці без проблем розбили суперника.
9 березня, 18:25
ФК Баварія / Getty Images

У суботу, 9 березня, в рамках 25 туру Бундесліги Баварія приймала Майнц. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 8:1.

Ця зустріч починалася як звичайнісінька гра мюнхенців, де було забито пару голів, а потім іменитий клуб і сам пропустив гол. На цей раз Баварія розлютилася і увійшла до куражу.

Джерело: Getty Images

Наприкінці першого тайму було забито третій гол господарів, а на початку другої половини розпочалася справжня феєрія. Мюнхенці вже на 70-й хвилині вели у шість голів. Забили усі, хто бив у бік воріт гостей.

Таким чином, після 25 турів Бундесліги Баварія посідає друге місце з 57-ма балами, а Майнц йде на 17-му рядку, набравши 16 очок.

Статистика матчу Баварія - Майнц 25-го туру Бундесліги

Баварія - Майнц 8:1
Голи: Кейн, 13, 45+7, 70, Горетцка, 20, 90+2, Мюллер, 47, Мусіала, 61, Гнабрі, 66 - Амірі, 31

Очікувані голи (xG): 5.75 – 0.91
Володіння м'ячем: 59% – 41%
Удари: 22 - 12
Удари у ворота: 12 - 3
Фоли: 7 - 7

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Баварія Бундесліга Майнц