Реал легко розібрався з одним з аутсайдерів завдяки двум автоголам

Ще й Гюлер нарешті забив.
10 березня, 21:28
Реал - Сельта / Getty Images

У неділю, 10 березня, Реал приймав на Бернабеу одного з аутсайдерів чемпіонату Сельту.

Уже в перші 10 хвилин господарі мали відкривати рахунок, але Гуайта зіграв дуже впевнено, відбивши удар. Але ось з ударом Вінісіуса кіпер нічого не зміг зробити, хоча й відбив першу спробу бразильця.

Загалом, у першому таймі у Гуайти було набагато більше роботи, ніж у Луніна, українцю майже не доводилося вступати в гру.

У другому таймі Реал нібито не намагався забити ще, а просто впевнено грав у свій футбол, хоча й не без гострих моментів. Зрештою, на останньому відрізку мадридці все ж закріпили перемогу і знову після кутового. Рюдігер вдарив у поперечину, і м'яч рикошетом від Гуайти залетів у ворота.

І вже під саму завісу матчу гравці Сельти знову помилилися і спорудили черговий автогол. Вальверде не зумів замкнути класний навіс Вінісіуса, тож Домінгес вирішив допомогти. А після рахунок до розгромного довів Арда Гюлер, який нарешті забив за Реал. 4:0, Реал відривається від Жирони на сім очок.