Ан-Наср Роналду вилетів із азіатської ЛЧ від колишнього клубу Ярмоленка

Команда із Саудівської Аравії майже зробила диво, але сама все зіпсувала в серії пенальті.
12 березня, 00:20
Ан-Наср - Аль-Айн / Getty Images

У понеділок, 11 березня, у рамках чвертьфіналу азіатської ліги чемпіонів Ан-Наср приймав Аль-Айн. Матч завершився перемогою господарів 4:3, проте не все так просто.

У перші 45 хвилин гості зуміли знатно приголомшити суперника, забивши два голи. Цей розклад змушував Роналду та компанію кинути всі сили в атаку.

Джерело: Getty Images

Вже під завісу тайму Ан-Наср скоротив відставання, а вже після перерви розпочався справжній камбек та відновлення паритету на табло! Однак команда Роналду могла раніше вийти вперед, якби не шокуючий промах португальця.

Все ж таки саудівці змогли забити третій гол і перевести гру в екстра-тайм, де команда Кріштіану досить швидко залишилася в меншості, через що закономірно пропустила третій гол.

Проте! Роналду відстрочив "загибель" своєї команди, забивши з пенальті наприкінці і перевівши матч у серію післяматчевих 11-метрових. На жаль, партнери іменитого футболіста не вміють пробивати з точки, через що Ан-Наср залишив турнір.

Статистика матчу Ан-Наср - Аль-Айн 1/4 фіналу азіатської ЛЧ

Ан-Наср - Аль-Айн 4:3 (4:4 загальний, 1:3 пенальті)
Голи: Гаріб, 45+5, Еїса, 51, Теллес, 72, Роналду, 118 пенальті - Рахімі, 28, 45, Аль Шамсі, 103

Очікувані голи (xG): 4.17 – 1.33
Володіння м'ячем: 51% – 49%
Удари: 30 - 11
Удари у ворота: 9 - 5
Фоли: 15 - 28

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Аль-Айн Ан-Наср