Забарний забив свій перший гол в АПЛ

Допомогла система фіксації голів.
13 березня, 23:04
Ілля Забарний / Getty Images

У рамках перенесеного матчу 17 туру чемпіонату Англії Борнмут на власному полі зустрічається з Лутоном.

"Вишні" програвали після першого тайму з рахунком 0:3, але в другому таймі розпочали камбек, в якому взяв участь Ілля Забарний.

Український центрбек прийшов на подачу кутового, і зумів пробити по воротам після тисняви в штрафному майданчику суперника. Гравець Лутона виніс м'яч, але виявилось, що коли він це зробив, то було пізно і суддя зарахував взяття воріт.

Таким чином, Забарний забив свій перший гол в АПЛ. Зазначимо, що на момент написання новини рахунок вже нічийний - 3:3. За колектив Андоні Іраоли також забивали Домінік Соланке і Антоні Семеньо.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Борнмут Ілля Забарний