ПСЖ - Ніцца 3:1: огляд матчу і результат гри 13.03.2024

Паризька команда впевнено подолала чвертьфінальну стадію турніру.
14 березня, 00:38
ПСЖ переміг Ніццу / Getty Images

У середу, 14 березня, ПСЖ у чвертьфіналі Кубка Франції приймав на своєму полі Ніццу.

Підопічні Луїса Енріке зуміли здобути переконливу перемогу з рахунком 3:1 та завоювати путівку до наступного раунду турніру.

Парижан вивів уперед Кіліан Мбаппе, а на 33-й хвилині перевагу подвоїв Фабіан Руїс, який асистував французу в епізоді з першим голом. Гостям невдовзі вдалося відіграти один гол зусиллями Гаетана Лаборда, але у другому таймі Лукас Бералдо встановив підсумковий результат.

У півфіналі Кубка Франції ПСЖ зустрінеться з Ренном, а другого фіналіста визначать Ліон і Валансьєн.