Манчестер Сіті - Ньюкасл: результат матчу

У Ньюкасла не було жодних шансів.
16 березня, 21:26
 Манчестер Сіті - Ньюкасл / Getty Images

У суботу, 16 березня, Манчестер Сіті приймав на Етіхаді Ньюкасл у рамках 1/4 фіналу Кубка Англії.

У перші 10 хвилин господарі змусили "сорок" втиснутися у власний штрафний і це зіграло з ними злий жарт. Сілва спокійно прийняв м'яч перед штрафним, зробив пару кроків і пробив. Після рикошету м'яч легко залетів у ворота.

Незабаром португалець знову опинився з м'ячем перед штрафним, знову вирішив пробити, і знову рикошет завадив Дубравці впоратися з ударом, 2:0. Сіті ще сильніше натиснув, але більше голів до перерви не було.

Забігаючи наперед, після перерви рахунок також не змінювався. Господарі майже повністю контролювали хід гри, але більше забити ніяк не вдавалося, а у Ньюкасла навіть шансів майже й не було.