Крістіан зіграв під культовим для батька номером.
20 березня, 16:55
Андрій Шевченко та Крістіан Шевченко / Instagram

У рамках кваліфікації еліт-раунду на Євро-2024 до 19 років збірна України грає зі збірною Північної Македонії.

На 78-й хвилині цього матчу сталась доволі цікава подія. На поле разом з Михайлом Дубровним вийшов син легендарного українського футболіста, а нині президента УАФ Андрія Шевченка Крістіан.

Для Крістіана це дебютна гра в футболці "жовто-блакитних". Шевченко-молодший пішов стопами батька та також грає під 7-им номером.

Скріншот, Youtube-канал Федерації футбола Північної Македонії

Зазначимо, що на момент написання новини в матчі йде другий тайм. Рахунок - 0:2.