Фіорентина - Мілан 1:2: огляд матчу та результат гри 30.03.2024

"Россонері" закріпилися на другому рядку.
30 березня, 23:43
Фіорентіна - Мілан / Getty Images

У суботу, 30 березня, у рамках 30-го туру Серії А Фіорентіна зустрічалася з Міланом. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Перший тайм не подарував фанатам забитих м'ячів, натомість друга половина була багата на небезпечні моменти, які конвертувалися одразу у три голи.

Джерело: Getty Images

Рубен Лофтус-Чік відкрив рахунок на 47-й хвилині, Альфред Данкан через кілька хвилин відновив паритет, проте "фіалки" не довго раділи цьому, адже "россонері" знову вийшли в лідери, закріпивши цей результат до фінального свистка.

Таким чином, після 30 турів чемпіонату Італії Фіорентина йде на десятому рядку з 43 балами, а Мілан йде на другому рядку, набравши 65 очок.