Ліверпуль - Брайтон 2:1: огляд матчу та результат гри 31.03.2024

Мерсисайдці виявили характер, вирвавши три очки.
31 березня, 17:57
Ліверпуль - Брайтон  / Getty Images
Ліверпуль - Брайтон / Getty Images

У неділю, 31 березня, у рамках 30-го туру АПЛ Ліверпуль приймав Брайтон. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

На подив місцевій публіці гості змогли першими забити. Дані Велбек вивів "чайок" уперед уже на другій хвилині, проте в середині тайму Луїс Діас відновив паритет на табло.

Джерело: Getty Images

Вже у другій половині гри колишній підопічний Роберто Де Дзербі, а нині головний креативник у команді Юргена Клоппа, Алексіс Макаллістер вирізав чудову передачу на Мохамеда Салаха, котрий без проблем реалізував свій шанс.

Таким чином, після 30-ти турів АПЛ Ліверпуль посідає перше місце в турнірній таблиці, набравши 67 очок, а Брайтон йде лише на дев'ятому рядку з 42-ма балами.