Марсель - ПСЖ 0:2: огляд матчу та результат гри 31.03.2024

Парижани виявили волю до перемоги.
31 березня, 23:49
Марсель - ПСЖ / Getty Images

У неділю, 31 березня, в рамках 27 туру Ліги 1 Марсель приймав ПСЖ. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Вже на 40-й хвилині парижани залишились у меншості. Захисник ПСЖ Беральдо заробив пряму червону картку та вирушив у роздягальню.

Джерело: Getty Images

Все ж таки гості змогли двічі вразити ворота Марселя, при цьому відрізнити підопічні Луїса Енріке в середині і кінці другого тайму.

Таким чином, після 27 турів Ліги 1 Марсель йде на сьомому місці з 39 балами, а ПСЖ займає перший рядок, набравши 62 очки.