Баєр - Фортуна Дюссельдорф 4:0: огляд матчу і результат гри 03.04.2024

Лідер Бундесліги відправив у ворота дюссельдорфців чотири м'ячі без відповіді.
3 квітня, 23:38
Баєр зіграє у фіналі Кубка Німеччини / Getty Images

У середу, 3 квітня, Баєр приймав на своєму полі Фортуну Дюссельдорф у матчі півфіналу Кубка Німеччини.

Леверкузенська команда, яка впевнено йде до чемпіонства, забезпечила собі можливість завоювати ще один трофей у сезоні. "Фармацевти" впевнено розібралися з представником другого дивізіону, здобувши перемогу з рахунком 4:0, і вийшли у фінал національного кубка.

Підопічні Хабі Алонсо швидко вийшли вперед, коли на сьомій хвилині відзначився Джеремі Фрімпонг, а ще до перерви довели рахунок до розгромного зусиллями Аміна Адлі та Флоріана Вірца. У другій половині поєдинку німецький півзахисник оформив дубль, реалізувавши пенальті.

У фіналі Кубка Німеччини Баєр очікує зустріч зі ще одним представником другої Бундесліги - Кайзерслаутерном. Вирішальний матч відбудеться 25 травня.