Крістал Пелас - Манчестер Сіті 2:4: огляд матчу і результат гри 06.04.2024

Бельгієць оформив дубль і зі 100 забитими м'ячами став третім найкращим бомбардиром в історії "містян".
6 квітня, 16:38
Манчестер Сіті переміг Крістал Пелас / Getty Images

У суботу, 6 квітня, Манчестер Сіті у матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги зустрічався на виїзді з Крістал Пелас.

"Містяни" швидко пропустили першими, але зуміли здобути впевнену перемогу з рахунком 4:2, а героєм поєдинку став півзахисник Кевін Де Брюйне.

Бельгійський півзахисник на 13-й хвилині розкішним ударом у дальню дев'ятку зрівняв рахунок у матчі, після того як Манчестер Сіті опинився в ролі наздоганяючого поєдинку вже в дебюті поєдинку.

Цей результат залишився незмінним до кінця першої половини зустрічі, а одразу після перерви Ріко Льюїс вивів гостей уперед. У середині тайму відзначився Ерлінг Голанд, якому асистував Де Брюйне, а на 70-й хвилині бельгієць забив четвертий м'яч Сіті, оформивши дубль. Господарі поля під кінець матчу лише скоротили відставання зусиллями Одсонна Едуара.

Для Де Брюйне голи у цьому матчі стали 99-м та 100-м у складі Манчестер Сіті та вивели його на чисте третє місце у списку найкращих бомбардирів в історії клубу. Більше лише у Серхіо Агуеро (260 голів) та Рахіма Стерлінга (131).

Наразі Манчестер Сіті з 70 очками посідає друге місце у турнірній таблиці АПЛ. Крістал Пелас, маючи 30 балів, розташувався на 14-й позиції.