Мілан - Лечче 3:0: огляд матчу і результат гри 06.04.2024

"Россонері" відправили у ворота суперника три м'ячі без відповіді.
6 квітня, 17:58
Мілан здобув перемогу над Лечче / Getty Images

У суботу, 6 квітня, Мілан у рамках 31-го туру італійської Серії А приймав на своєму полі Лечче.

Підопічні Стефано Піолі впевнено розібралися з суперником, здобувши розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Господарі поля швидко вийшли вперед, коли на шостій хвилині у Крістіана Пулішіча вийшов чудовий удар з лінії штрафного майданчика під ліву стійку. У середині першого тайму Олів'є Жиру подвоїв перевагу своєї команди, замкнувши подачу з кутового.

Перед перервою Лечче залишився у меншості, коли пряму червону картку заробив Нікола Крстовіч.

У другій половині зустрічі чисельну перевагу "росонері" змогли втілити в ще один забитий м'яч - на 57-й хвилині Рафаель Леау реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

Наразі Мілан із 68 очками посідає друге місце в турнірній таблиці Серії А. Лечче йде на 13-му рядку, маючи 29 балів.