Рома - Лаціо 1:0: огляд матчу і результат гри 06.04.2024

Переможця принципового протистояння визначив один забитий м'яч.
6 квітня, 20:58
Рома перемогла Лаціо / Getty Images

У суботу, 6 квітня, в рамках 31-го туру італійської Серії А відбулося римське дербі, в якому Рома в статусі номінального господаря поля приймала Лаціо.

Підопічні Даніеле Де Россі вийшли переможцями з принципового протистояння, обігравши суперника з мінімальною перевагою 1:0.

Вирішальним у поєдинку став гол Джанлуки Манчіні під кінець першого тайму. На 42-й хвилині італійський захисник головою вколотив м'яч у ворота після подачі з кутового від Пауло Дібали.

Джерело: Getty Images

У другій половині зустрічі Лаціо міг відігратися, проте забитий м'яч Даїчі Камади було скасовано через офсайд.

Цією перемогою "вовки" перервали чотириматчеву безвиграшну серію в очних протистояннях з "орлами" і вперше за п’ять поєдинків забили в дербі.

Після цього матчу "джаллороссі" посідають п'яте місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 55 очок. "Б'янкочелесті" йдуть сьомими, маючи у своєму активі 46 балів.