Помилка Луніна чи геніальність Бернарду? Відео голу Ман Сіті у ворота Реала

"Містяни" відкрили рахунок дуже швидко, але не дуже довго перемагали.
9 квітня, 22:49
Бернарду Сілва / Getty Images

В рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал на власному полі зустрічається з Манчестер Сіті.

"Містяни" вже на 2-ій хвилині заробили штрафний, який, ніби не мав би бути небезпечним, але не так сталося як гадалося.

Андрій Лунін з огляду на досить велику дистанцію до воріт доволі халатно поставився до побудови стінки, залишиивши там лише Вінісіуса Жуніора, але і Бернарду Сілви вдався чудовий обвідний удар в нижній кут воріт, з яким український голкіпер не зумів впоратись.

Зазначимо, що на момент написання новини рахунок вже 2:1, за Реал забивали Камавінга та Родріго. Наразі триває перший тайм.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!