Футболіст українського походження завоював трофей разом зі складом Ман Юнайтед U-18
![Зак Бауманн / Getty Images Зак Бауманн / Getty Images](https://isport.ua/i/75/09/35/8/7509358/image_main/ff3a2e2cf554cf5d6e9c5cb3f333c102-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
Футболіст українського походження Зак Бауманн завоював трофей разом зі складом Манчестер Юнайтед до 18 років.
Як повідомляє пресслужба манкуніанців, їхня команда набрала 59 пунктів в 22 матчах північного дивізіону АПЛ, що зробило їх недосяжними для Ман Сіті, який відстає на 16 очок за 5 матчів до кінця.
Бауманн доклав своїх зусиль до чемпіонства, зокрема, в матчі з Вулвергемптоном, перемога в якому і дозволила команді святкувати тріумф. Зак відіграв майже весь матч та зробив асист.
Зазначимо, що 17-річний півзахисник родом з Англії, але його батьки народились в Коломиї. В поточному сезоні на рахунку гравця 1 гол та 1 асист в 14 матчах за U18 та 1 гол в п'яти поєдинках за U21 Ман Юнайтед.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!