Кальярі - Ювентус 2:2: огляд та результат матчу Серії А 19.04.24

Туринці здійснили камбек у другому таймі.
19 квітня, 23:55
Кальярі - Ювентус  / Getty Images
Кальярі - Ювентус / Getty Images

У п'ятницю, 19 квітня, в рамках 33 туру Серії А Кальярі приймав Ювентус. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

У першому таймі господарі приголомшили іменитий гостей двома голами, які припали на грубі помилки оборони у штрафному майданчику. Кальярі вдало реалізував 11-метрові удари.

Джерело: Getty Images

Вже в другій половині гри туринці кинули всі свої сили в атаку, щоб відновити паритет. Перший гол Ювентуса припав на 61 хвилину, коли Душан Влахович точно пробив по воротах.

Вирвати нічию у вкрай складному матчі "зебри" змогли лише наприкінці. Підопічним Массіміліано Алегрі допоміг автогол.

Статистика матчу Кальярі - Ювентус Серії А

Кальярі - Ювентус 2:2
Голи: Гаетано, 30 пенальті, Міна, 36 пенальті – Влахович, 61, Доссена, 87 автогол

Очікувані голи (xG): 2.15 – 0.67
Володіння м'ячем: 26% – 74%
Удари: 9 - 11
Удари у ворота: 4 - 3
Кутові: 4 - 3
Фоли: 16 - 15

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ювентус Кальярі