Жирона - Кадіс: Огляд та результат матчу Чемпіонату Іспанії 20.04.2024

Каталонці розгромили суперника.
21 квітня, 00:08
Артем Довбик / Getty Images

В рамках 32-го туру Жирона на власному полі зустрілась з Кадісом.

Вже на старті каталонці повели в рахунку завдяки голу Еріка Гарсії. Всього через три хвилини забив Артем Довбик, але перше взяття воріт українця не зарахували, бо він був у оффсайді.

Втім, до перерви підопічні Мічела таки подвоїли перевагу завдяки голу івана Мартіна. Саме за рахунка 2:0 команди пішли в підтрибунні приміщення.

В другому таймі забитих голів довелось чекати довше, але для українських глядачів один з них був більш приємним, адже на 71-ій хвилині Довбик знову відправив м'яча в сітку. Епізод знову переглядали на предмет оффсайду, але цього разу гол був легітимним.

Після цього Кадіс спромігся на гол престижу, але вже за хвилину після нього Крістіан Порту знову довів рахунок до розгромного.