Лейпциг - Боруссія Дортмунд 4:1: огляд матчу і результат гри 27.04.2024

"Червоні бики" завдяки перемозі пішли у відрив від сусідів по турнірній таблиці.
27 квітня, 18:35
Лейпциг переміг Боруссію Д / Getty Images

У суботу, 27 квітня, Лейпциг приймав на своєму полі дортмундську Боруссію у матчі 31-го туру Бундесліги.

"Червоні бики", хоч і пропустили першими, взяли гору у протистоянні сусідів по турнірній таблиці, здобувши розгромну перемогу з рахунком 4:1.

Боруссія вийшла вперед на 20-й хвилині поєдинку, коли Джейдону Санчо вдався влучний удар у дев'ятку. Проте господарям поля знадобилися три хвилини, щоб вирівняти ситуацію - Лоїс Опенда записав на свій рахунок гол, який був підтверджений після консультації з VAR щодо офсайду. А перед перервою Беньямін Шешко ще й забезпечив Лейпцигу перевагу в один м'яч.

Уже в дебюті другої половини зустрічі Мохамед Сімакан збільшив розрив у рахунку, вразивши нижній кут воріт, а наприкінці поєдинку Крістоф Баумгартнер оформив розгром суперника.

Завдяки цій перемозі Лейпциг, який посідає четверте місце у турнірній таблиці Бундесліги, набрав 62 очки та збільшив відрив від Боруссії Д до п'яти балів.