Наполі - Рома 2:2: огляд матчу і результат гри 28.04.2024

Неаполітанці й римляни видали драматичне протистояння, в якому кожному доводилося відігруватися.
28 квітня, 21:04
Наполі та Рома зіграли внічию / Getty Images

У неділю, 28 квітня, Наполі приймав на своєму полі Рому в рамках 34-го туру італійської Серії А.

Партенопейці втричі перевершили своїх опонентів за ударами, але в підсумку протистояння завершилося нічиєю 2:2.

Перший тайм залишився без забитих м'ячів, а відкрити рахунок у поєдинку вдалося практично після години гри. За фол Жуана Жезуса у власному штрафному майданчику Рома заробила право на пенальті, який на 59-й хвилині успішно реалізував Пауло Дібала. Проте вже за п'ять хвилин Наполі виправив ситуацію, коли рикошет завадив Міле Свілару впоратися з ударом Матіаса Олівери.

Ближче до кінця поєдинку команди ще раз обмінялися голами. На 84-й хвилині тепер уже неаполітанці заробили пенальті після порушення правил на Хвічі Кварацхелії, а Віктор Осімхен точно пробив із одинадцятиметрової позначки. Утім, римлянам також вдалося відігратися за дві хвилини до кінця основного часу. Після подачі кутового Еван Ндіка скинув м'яч на Теммі Абрагама, який переправив його у ворота. Гол був підтверджений після консультації арбітра з VAR.

Рома наразі з 59 очками посідає п'яте місце в турнірній таблиці Серії А, а Наполі йде на восьмому рядку, маючи у своєму активі 50 балів.