Ліверпуль - Тоттенгем: огляд та результат матчу Чемпіонату Англії 05.05.2024

"Червоні" показали свою найкращу форму, але все ж підсіли під кінець зустрічі, пропустивши двічі.
5 травня, 20:30

В рамках 36-го туру АПЛ Ліверпуль зустрівся з Тоттенгемом.

"Червоні", які вже не відчувають на собі тиск чемпіонських перегонів, чудово розпочали поєдинок, забивши вже на 16-ій хвилині завдяки Мохамеду Салаху.

Ще до перерви перевагу господарів подвоїв Енді Робертсон, і саме за рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

В другому таймі Ліверпуль довів рахунок до розгромного завдяки Коді Гакпо, а потім ще й Гарві Елліоту вдався чудовий "постріл".

Втім, підопічні Анже Постекоглу змогли зробити поразку менш ганебною, відігравши один м'яч за допомогою Рішарлісона, а згодом і ще один після того,як бразилець асистував Сон Хен Міну.

На більше "шпори" не спромоглись, хоча мали для цього не один шанс, але й Ліверпуль теж відповідав, хоч і не зумів забити п'ятий.