Крістал Пелас - Манчестер Юнайтед 4:0 Огляд та результат матчу АПЛ 06.05.2024

Манкуніанці, певне, хочуть залишитися без єврокубків.
7 травня, 00:02
Крістал Пелас - Манчестер Юнайтед  / Getty Images
Крістал Пелас - Манчестер Юнайтед / Getty Images

У понеділок, 6 травня, в рамках 36 туру АПЛ Крістал Пелас приймав Манчестер Юнайтед. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:0

"Орли" почали розбивати підопічних Еріка тен Хага майже з перших хвилин. Гості припускалися дурних помилок і погано грали в обороні, ніж Пелас і скористався, забивши двічі в першому таймі.

Джерело: Getty Images

У другій половині гри, за ідеєю, мав натяк на камбек від Манчестер Юнайтед, але господарі зробили все можливе, щоб зганьбити іменитий колектив на своєму полі.

"Червоні дияволи" повторили свій "успіх" з першого тайму, також пропустивши два м'ячі, на чому команди та заспокоїлися, завершивши гру з 4:0 на табло.

Нагадаємо, після 36 турів АПЛ Крістал Пелас йде на 14-му місці з 43 балами, а Манчестер Юнайтед посідає восьме місце, набравши 54 очки.