Баєр - Рома: Огляд та результат матчу Ліги Європи 09.05.2024

Підопічні Хабі Алонсо зустрінуться з Аталантою.
10 травня, 00:03
Баєр Леверкузен / Getty Images

В рамках матчу-відповіді півфіналу Ліги Європи Баєр зустрівся з Ромою.

Після першої гри леверкузенці лідирували з рахунком 0:2, але змогли втратити свою перевагу.

Римляни мали небагато моментів, але двічі їм дали право на пробиття пенальті і двічі вони його реалізували, але овертаймів попри це в цьому поєдинку не було.

Справа в тому, що на 82-ій хвилині Джанлука Манчіні відправив м'яча у свої ворота, і відповідно дозволив Баєру знову повести в рахунку, але "фармацевти" не зупинились на цьому і на 90+7 вкотре в цьому сезоні врятувався від поразки, зберігаючи свій сезон без програшів.

Статистика матчу Ліги Європи Баєр - Рома

Баєр - Рома 2:2

Голи: Манчіні (автогол), 82, Станішич 90+7 - Паредес (пенальті), 43, (пенальті), 66

xG: 2.59 - 2.23
Володіння м'ячем: 56% - 44%
Удари: 31 - 11
Удари в площину воріт: 12 - 6.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Рома Баєр