Гранада - Реал 0:4: огляд матчу і результат гри 11.05.2024

Чемпіон і фіналіст Ліги чемпіонів легко впорався з майбутнім представником Сегунди.
11 травня, 21:40
Реал розгромив Гранаду / Getty Images

У суботу, 11 травня, мадридський Реал зустрічався в гостях із Гранадою в рамках 35-го туру іспанської Ла Ліги.

Мадридці, які вже забезпечили собі чемпіонство, впевнено обіграли з рахунком 4:0 суперників, які ще до матчу втратили математичні шанси залишитися у найвищому дивізіоні.

Ближче до кінця першого тайму Фран Гарсія вивів Реал уперед, а перед самою перервою він же асистував Арді Гюлеру, який подвоїв перевагу гостей.

У другій половині зустрічі рахунок до розгромного довів Браїм Діас, який оформив дубль. Спочатку півзахисник на 49-й хвилині успішно завершив сольний прохід, точно пробивши з лінії штрафного майданчика, а через десять хвилин завдав результативного удару з району одинадцятиметрової позначки після передачі від Луки Модріча.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін у цьому матчі залишився в запасі, а місце у воротах мадридської команди зайняв Тібо Куртуа.

Реал уже в статусі чемпіона з 90 очками очолює турнірну таблицю Ла Ліги, а Гранада з 21 балом посідає передостаннє місце.