Тухель висловився про поразку Баварії в останньому матчі сезону

Німецький фахівець оцінив провал у нещодавньому матчі.
18 травня, 20:56
Томас Тухель / Getty Images

Головний тренер Баварії Томас Тухель висловився про поразку команди у матчі проти Хоффенхайма (2:4).

"Ми добре розпочали гру, перші 15 або 20 хвилин, але потім почалися індивідуальні помилки. У другому таймі було те саме: добре почали, потім – індивідуальні помилки.

Ми часто втрачали м'яч і самі дозволили суперникові повернутися у гру. У випадку з кожним голом ми дуже погано оборонялися і віддали гру. Ще одна абсолютно необов'язкова поразка".

У гостях у Штутгарта ми могли перемагати з великим відривом, але двічі пропустили і віддали гру. У гостях у Хайденхайма ми могли зробити рахунок 3:0, 4:0, 5:0, але поступилися 2:3. Сьогодні було те саме ж. Подібне відбувається просто дуже часто", - сказав німець в інтерв'ю Bayern & Germany.

Нагадаємо, за підсумками сезону Баварія фінішувала на третьому місці у турнірній таблиці.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Баварія Томас Тухель