Манчестер Сіті - Вест Гем 3:1 Огляд та результат матчу АПЛ 19.05.2024

"Містяни" вибороли четвертий титул поспіль.
19 травня, 19:59
Манчестер Сіті - Вест Гем / Getty Images

У неділю, 19 травня, в рамках 38 туру АПЛ Манчестер Сіті приймав Вест Гем. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Хавбек "містян" Філ Фоден найбільше хотів підняти над головою трофей, через що вже на другій хвилині вразив ворота Альфонсо Ареоля. У середині тайму англійцю це вдалося зробити знову.

Джерело: Getty Images

На 42-й хвилині Мохаммед Кудус ударом "ножицями" скоротив відставання від суперника, і ось уже всі фанати Арсеналу чекали на камбек, але Манчестер Сіті не збирався віддавати перемогу.

Господарі знову відзначилися у другому таймі, збільшивши перевагу, після чого вони без особливих проблем догравали свій чемпіонський матч.

Ця перемога принесла Сіті чемпіонство, яке стало четвертим поспіль для них. У свою чергу "молотобійці" завершили сезон на дев'ятій позиції.