Барселона - Райо Вальєкано 3:0 Огляд та результат матчу Ла Ліги 19.05.2024

Каталонці зміцнилися на другому рядку іспанського чемпіонату.
19 травня, 21:56
Барселона - Райо Вальєкано / Getty Images

У неділю, 19 травня, в рамках 37-го туру Ла Ліги Барселона приймала Райо Вальєкано. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Каталонці вийшли вперед уже на третій хвилині зусиллями Роберта Левандовські. Асист на свій рахунок записав хавбек Ламін Ямаль.

Джерело: Getty Images

У другій половині гри дублем уже відзначився півзахисник Педрі, забивши двічі у ворота суперника протягом трьох хвилин.

Ця перемога гарантувала Барселоні друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги, а Райо Вальєкано займає 16-й рядок, набравши 38 балів.