Жирона втратила шанс зіграти в Суперкубку Іспанії

Команда Довбика та Циганкова була близькою, щоб стати учасником ще одного турніру.
19 травня, 22:24
Жирона / Getty Images

За підсумками 37-го туру іспанської Ла Ліги Жирона здобула бронзові медалі, обігравши на виїзді Валенсію з рахунком 3:1.

За тур до фінішу чемпіонату команда Артема Довбика та Віктора Циганкова відстає від Барселони, яка йде другою, на чотири очки. Таким чином, Жирона більше не претендує на друге місце.

Через це "червоно-білі" також втратили можливість кваліфікуватися до Суперкубку Іспанії.

Нагадаємо, що у 2019 році Суперкубок Іспанії було реформовано: кількість учасників була збільшена до чотирьох. Тепер у турнірі беруть участь переможець чемпіонату та команда, яка посіла друге місце, а також переможець та фіналіст Кубка Іспанії.

Тож у Суперкубку візьмуть участь Реал (чемпіон), Барселона (друге місце), Атлетік (володар Кубка) та Мальорка (фіналіст Кубка).

При цьому не варто забувати, що Жирона вперше в історії клубу кваліфікувалася до Ліги чемпіонів, яка з наступного сезону проходитиме в оновленому форматі.