Вільярреал - Реал 4:4 відео голів та найкращих моментів матчу Ла Ліги 19.05.2024

Команди порадували великою кількістю голів уболівальників, але не своїх тренерів.
19 травня, 23:43
Вільярреал - Реал / Getty Images

У неділю, 19 травня, відбувся матч 37-го туру іспанської Ла Ліги, у якому Вільярреал та Реал зіграли внічию 4:4.

На перерву команди йшли за величезної переваги команди Андрія Луніна: на голи Арди Гюлера, Хоселу та Лукаса Васкеса "жовта субмарина" відповіла лише результативним ударом у виконанні Александера Серлота.

Однак у другому таймі норвезький форвард ще тричі вразив ворота українського голкіпера, оформивши покер та принісши своїй команді нічийний результат.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Вільярреал - Реал у тридцять сьомому турі Ла Ліги:

Вільярреал - Реал 4:4
Голи: Серлот, 39, 48, 52, 56 - Гюлер, 14, 45+2, Хоселу, 30, Васкес, 40

Очікувані голи (xG): 1.98 - 1.16
Володіння м'ячем: 44% - 56%
Удари: 21 - 12
Удари в площину: 7 - 6
Фоли: 15 - 12
Кутові: 3 - 3

Вільярреал: Йоргенсен - Москера, Баї, Куенка (Альбіоль, 46), А. Морено (Терратс, 80) - Ахомаш (Траоре, 46), Комесанья, Парехо (Коклен, 46), Гедеш - Х. Морено (Капу, 73), Серлот.

Реал: Лунін - Васкес, Мілітао (Начо, 60), Рюдігер, Гарсія - Вальверде (Камавінга, 60), Себальос, Модрич (Мартін, 82) - Гюлер, Хоселу, Діас (Родріго, 68).

Попередження: Морено, Траоре - Камавінга, Себальос.