Ювентус здійснив крутий камбек у матчі проти Болоньї

Доля третього місця вирішиться в останньому турі.
20 травня, 23:40
Болонья - Ювентус / Getty Images

У понеділок, 20 травня, Болонья приймала Ювентус у рамках 37-го туру Серії А.

Господарі одразу понеслися в атаку і Щесни довелося одразу вступати в гру. Але після кутового у штрафному сталася метушня і Калафіорі загнав круглого у ворота. А вже за 10 хвилин Болонья забила ще раз. На другий тайм команди виходили за переваги господарів.

У другій половині гості пожвавилися, мали кілька хороших шансів, але пропустили самі. Калафіорі вийшов на побачення зі Щесни і легко переграв поляка.

Ближче до кінця матчу команда Мотти втратила пильність, К'єза відібрав м'яч біля штрафного і сам же обіграв кіпера, відігравши один м'яч. На 83-й хвилині Мілік поклав класний штрафний, і одразу ж після свистка Ювентус продавив суперника, вивівши Йилдиза на ударну позицію - 3:3. "Бьянконері" в красивому стилі врятували матч.